Program Rekomendacji  Profesjonalnych Organizatorów Kongresów Gdańsk Convention Bureau

 
Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. 
 
Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające odpowiednie doświadczenie w obrębie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania w tym zakresie, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.
 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem tytułu Profesjonalnego Organizatora Kongresów (Professional Congress Organizer - PCO) rekomendowanego przez Gdańsk Convention Bureau (GCB) oraz czerpania z tego tytułu korzyści dla swojej firmy zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami:
 

Dokumenty dla PCO (PDF)

Dokumenty dla PCO (Word)

Tabela statystyczna

 

Zachęcamy do przystąpienia do programu!

 

Kontakt w sprawie programu rekomendacji:
Małgorzata Kopij - kopij@gdansk4u.pl
tel. +48 58 300 06 59
 
 
Zostań członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej! 
 
Aby w pełni móc korzystać ze swoich przywilejów zapraszamy Państwa również do członkostwa w Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GOT). 
 
GOT jest Stowarzyszeniem powołanym przez Miasto Gdańsk, które w sposób kompleksowy koordynuje działania na rzecz turystyki w Gdańsku i Regionie oraz szeroko współpracuje z lokalną branżą turystyczną i samorządem terytorialnym w tym zakresie. 

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017