GCBeVENT App

 

Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowana do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. Aplikacja może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy na przykład gier miejskich). Aplikacja jest bezpłatna (nie ma charakteru komercyjnego). Wykonawcą aplikacji jest firma DeSmart z Gdyni. 

 

Aplikacja GCBeVENT jest dostępna na cztery systemy operacyjne: Android, iOS (iPhone), Blackberry oraz Windows Phone w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. System składa się z aplikacji na smartfony oraz panelu administracyjnego.

 

Szczegółowe funkcjonalności aplikacji GCBeVENT:

 • lista delegatów, prelegentów (możliwości połączenia z kontami facebook, twitter oraz linkedin) 
 • agenda konferencji (opis zajęć, prelegentów, miejsce i czas) 
 • możliwość tworzenia własnej spersonalizowanej agendy przez uczestników
 • obiekt konferencyjny (dojazd, rzuty pięter, oznaczenie sal, itd.) 
 • mapa miasta, oznaczenie obiektów, hotele
 • komunikacja publiczna, transfery
 • strefa sponsora, możliwość tworzenia quizów, konkursów
 • ankiety ewaluacyjne (pytania otwarte lub zamknięte)

Aplikacja GCBeVENT była wykorzystywana m.in. podczas takich eventów, jak: Blog Forum Gdańsk, konferencja Zarządzanie Metropoliami XXI wieku, Transport Week, targi MAST, konferencja Baltdentica, konferencja Nowe Trendy w Turystyce, szkolenia w ramach Trójmiejskiej Akademii Organizatora Spotkań Biznesowych, Forum Innowacji i Rozwoju i wielu innych wydarzeniach.

 

NOWOŚĆ Aplikacji dedykowana jest także specjalna strona internetowa gcbevent.com Jeżeli Twój event nie posiada strony internetowej, załóż ją przy okazji korzystania z aplikacji GCBeVENT. Wybrane dane dotyczące eventu załączane przez panel administracyjny ukażą się także na stronie nazwa-eventu.gcbevent.com Zaoferuj swoim klientom/gościom dodatkowy produkt!

 

SPRAWDŹ JAK DZIAŁA APLIKACJA:

 

Pobierz aplikację o nazwie: GCBeVENT     

                                

         Event testowy:                                         GCBeVENT QR kod

 •          kod eventu: test
 •          e-mail: gcb@gdanskconvention.pl
 •          kod aktywacyjny: 0987

 

 

 

 

 

 

Regulamin Aplikacji GCBeVENT dostępny TUTAJ

 

Instrukcja obsługi panelu administracyjnego (dostęp do panelu wymaga zgody Gdańsk Convention Bureau GOT) dostępna TUTAJ

  

„W naszej opinii aplikacje kongresowo-eventowe to już konieczność przy organizacji międzynarodowych spotkań. Coraz więcej delegatów chce korzystać z nowych technologii.” – mówi Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB.

 

„Nasza aplikacja będzie wartością dodaną dla organizatorów kongresów, zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. Otrzymają oni nowoczesne narzędzie, które usprawni ich eventy, a także wyróżni Gdańsk na tle innych destynacji konferencyjnych. Zależy nam także, by spotkania w Trójmieście były ekologiczne. Aplikacja obniży koszt organizacji konferencji, ponieważ organizator nie musimy drukować programu, dodatkowo jest to rozwiązanie idealnie wpisujące się nasz CSR” – dodaje Marta Wiśniewska, Koordynator GCB.  

 

Wszystkich zainteresowanych bezpłatnym wypróbowaniem aplikacji zapraszamy do kontaktu:

 

Agata Ziller
ziller@gdanskconvention.pl
tel. 058 300 06 59

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017