Aktualności

Gdańsk Convention Bureau jest partnerem dużego spotkania branżowego TSS (Touristik Service System)  Polska Roadshow, które odbędzie się w Gdańsku już w poniedziałek, 16 listopada. Jest to część wydarzenia, które zaplanowano także w Poznaniu i Katowicach.

 

Już 30 listopada Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdańsk Convention Bureau wezmą udział w spotkaniu branżowym MICE & Business Travel (Meetings, Incentives, Conferences, Events). Naszymi partnerami będą: firma TARIFA oraz Arena Gdańsk Operator.

 

Na początku listopada Gdańsk Convention Bureau, we współpracy z biurem Travel Express z Warszawy, zorganizowała site inspection dla przedstawicieli irlandzkiego biura podróży Killester Travel. W trakcie dwudniowej wizyty, goście z Irlandii wizytowali obiekty pod kątem przyjazdu do Gdańska blisko 120 os. grupy we wrześniu 2016 roku. 

Stadion Energa Gdańsk – tak od dziś nazywa się Stadion w Gdańsku Letnicy – największy obiekt sportowy na Pomorzu. Energa podpisała 5-letnią umowę partnerską na sponsoring tytularny ze spółką Arena Gdańsk Operator – zarządcą stadionu. Obie spółki, wspólnie z Miastem Gdańsk podpisały też list intencyjny o jeszcze większej aktywizacji stadionu i jego otoczenia.  
 

Incoming Poland było wyjątkową okazją do rozmów bezpośrednich i kontaktów handlowych między przedstawicielami zagranicznych tour operatorów i pomorskiej branży turystycznej. Dodatkowym elementem tegorocznej edycji był bogaty program szkoleniowy z zakresu marketingu miejsc organizowany przez Gdańską Organizację Turystyczną. 

 


 

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej jak co roku jest organizatorem narodowego stoiska podczas międzynarodowych targów IBTM w Barcelonie (D70), które odbędą się w dniach 17 – 19 listopada 2015.

1 2 3 [4] 5 6 7 .. 71

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017