Aktualności

Gdańska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu „Skutecznej komunikacji W negocjacjach handlowych”, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2016 roku w godz. 10:00-15:00 w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska.

W dniu 7 grudnia w Warszawie rozdano mikołajkowe certyfikaty rekomendacji Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

Za nami IV Forum Inicjowania Rozwoju „ZRÓWNOWAŻONE RELACJE”. Tradycyjnie jak co roku, w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, aby rozmawiać i doskonalić się w zakresie budowania dialogu międzysektorowego na Pomorzu. 

Gdansk Convention Bureau miało przyjemność reprezentować Gdańsk i nasz region podczas spotkania branżowego MICE, które odbyło się w Amsterdamie 30 listopada. Wspierali nas: Maciej Wójcik z firmy TARIFA oraz Joanna Pawłowska ze Stadion Energa Gdańsk.

27 listopada 2015 r. w Hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport, Gdańsk Convention Bureau zorganizowało szkolenie skierowane do branży turystycznej, którego głównym tematem były „Nowe wyzwania na rynku spotkań, ewolucja czy rewolucja branży”.

Gdańska Organizacja Turystyczna & Gdańsk Convention Bureau przystąpiły do grona członków organizacji European Cities Marketing (ECM), dołączając tym samym do innych polskich reprezentantów – Krakowa i Poznania.

1 2 [3] 4 5 6 .. 71

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017