Aktualności

Serdecznie zapraszamy na szkolenie doskonalące warsztat pracy pilota wycieczek i przewodnika turystycznego. Po raz pierwszy w Gdańsku odbędzie się kurs "The art of guiding - światowe standardy pracy pilotów i przewodników" prowadzone przez trenera World Federation of Tourist Guide Associations. Gdańsk, 31 marca i 1 kwietnia 2016.

 

Jury konkursu MP Power Awards ogłosiło nominacje w plebiscycie MP Power 12. Zwycięzców poznamy podczas finałowej gali, 18 marca w Teatrze Palladium w Warszawie. Wśród nominowany w kategorii „convention bureau” znalazł się prezes GOT, Łukasz Wysocki!

 

Perspektywa miast przyszłości z efektywną, energooszczędną i środowiskowo odpowiedzialną strefą zabudowy, będzie tematem dyskusji architektów, konstruktorów, deweloperów oraz profesjonalistów związanych z branżą budowlaną w trakcie kolejnej edycji Dzień Ziemi z Zielonym Budownictwem pod hasłem GREEN BUILDINGS = SMART CITIES.

Po raz kolejny targi CONVENE w Wilnie (10-11 lutego) zakończyły się dla Gdańska sukcesem biznesowym! Ponad 70 gości odwiedziło stoisko Gdańsk Convention Bureau GOT. 

Gdansk Convention Bureau ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu 7 podmiotów - Profesjonalnych Organizatorów Kongresów (PCO), których staranie wybraliśmy w ramach prowadzonego przez nas programu  rekomendacji firm.

Gdańska Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza na szkolenie z zakresu „Skutecznej komunikacji W negocjacjach handlowych”, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2016 roku w godz. 10:00-15:00 w Wielkiej Sali Wety Ratusza Głównego Miasta Gdańska.

1 [2] 3 4 5 .. 71

Znajdź obiekt

Więcej kategorii

Rekomendowane Convention Bureau
2016-2017